5146
20 اسفند 1401 - 17:41

«یادمان شهدا» تلاقی عهد و پیمان الهی

اهواز- فرمانده انتظامی کل کشور گفت: یادمان شهدا محل تلاقی مسیر نجات و عهد و پیمان الهی است و هر آنچه در کربلا حس می‌شود در یادمان شهدا نیز حس خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدرضا رادان بعد از ظهر امروز شنبه با حضور در یادمان شهدای هویزه در جمع زائران راهیان نور با بیان اینکه مسیر شهدا مسیر نجات است، بیان کرد: یادمان شهدا محل تلاقی مسیر نجات و عهد و پیمان الهی است و هر آنچه در کربلا حس می‌شود در یادمان شهدا نیز حس خواهد شد.

وی با بیان اینکه راه کربلا و راه شهدا با طریق یادمان شهدا یکی است، اضافه کرد: خط بین اباعبدالله و شهدا و زائران اباعبدالله و زائران شهدا وصل شده است و زائران دل داده‌اند و از اثر وجودی شهدا برای خودشان توشه جمع می‌کنند.

فرمانده انتظامی کل کشور در خصوص خدمات ارائه شده به مناطق راهیان نور اظهار کرد: پلیس ۲ کار ویژه برای زائران راهیان نور انجام می‌دهد؛ یکی اینکه حفظ امنیت آنهاست که با اطمینان خاطر سفر کنند و با اطمینان خاطر برگردند و دوم موضوع کنترل تصادفات و جلوگیری از تلفات ناشی از آن است که یک مقدار سخت‌گیرانه عمل می‌کنیم.

سردار رادان تاکید کرد: حفظ سلامت و امنیت زائران برای ما بسیار مهم است و با همکاری خود زائران، همکاری مردم مناطق مستعد زیارت شهدا، مسئولان و البته تلاش همکاران در نیروی انتظامی تاکنون حادثه‌ای رخ نداده و امیدواریم تا آخر هم رخ ندهد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1086652